Ryanair letenky – levně do mnoha zemí.

Najít letenku

Hledáte levné letenky ? Využijte náš vyhledávač letenek a najděte tu nejlepší letenku za nejlepší cenu.


Přestože pochybujeme, že by v dnešní době byl někdo, kdo by jméno téhle irské letecké společnosti nezaslechl, rozhodli jsme se jí věnovat pár řádků. Právě Ryanair letenky se u lidí v poslední době těší velké oblibě, a tak by byla škoda, kdyby někomu cestování s touto společností málo zůstat cizí.

Možná vás napadne, že je na trhu spousta leteckých společností. Tak proč bych si měl vybrat zrovna tuhle? Možná proto, že všechno má své pro a proti. A tak mají Ryanair letenky vedle mínusů také své plusy. Mezi ty největší patří možnost vzít si na palubu hned dvě příruční zavazadla. A to se hodí! I vzhledem k tomu, že odbavené zavazadlo je za příplatek.

Výhodou je i chat společnosti, který je dostupný každý den. Potřebujete něco vyřešit a děsíte se, jak se domluvíte? Nebo nechcete utrácet za telefon? Sedněte k internetu a chatujte. Zadarmo a hned. A pokud nevládnete anglicky, svou zprávu i tak pošlete. Až bude k dispozici operátor, který danou řeč ovládá, svou odpověď dostanete.

Přívětivý je i způsob nákupu Ryanair letenek. Nejen, že téměř každý měsíc narazíte na nějakou akci s odletem z Česka, protože Ryanair má svou základnu už i v Praze. Přehlednost stránek a také snadno ovladatelná mobilní aplikace je stejně příjemným prvkem.

Pak člověk snadno akceptuje i fakt, že storno podmínky letu jsou ve výši 100 % ceny letenky a že jejich přebookování je velmi obtížné. Jak už jsme jednou napsali – všechno má své pro a proti. Ryanair letenky se širokou škálou destinací jsou ale dobrou volbou.

adminSt
adminSt